Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Vyprahlá krajina
olej na kartonu
v 10 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Přímořská krajina
akvarel na papíře,1894
v 14 ✕ š 22 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

Stolní figurální lampa
bronz,1. pol. 20. století
v 57 cm

původní odlitek

Jezdec
kresba na papíře,1902
v 20, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, rýhy

A. Hort
Lesní interiér
olej na plátně
v 74 ✕ š 100 cm

Cestou z pole
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: vpravo dole s věnováním

Provenience: věnováno Lad. Clementisovi (slovenský ministr zahraničí popravený komunistickým režimem v roce 1952) | Vystavováno: na zadní straně štítek "Národní galerie Z 5151" | rámováno, rám a papír mírně poškozený, zaskleno

Karlův most
olej na plátně
v 58 ✕ š 69, 5 cm

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Secesní odkládací miska s bizonem
mramor, bronz
v 13 cm ✕ Ø 29 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Karlův most v zimě
barevná litografie
v 35 ✕ š 39, 5 cm

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g