Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Abstrakce
olej na plátně,1987
v 100 ✕ š 105 cm

rámováno

Abstrakce
olej na kartonu,60. léta 20. století
v 88 ✕ š 61, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Anděl - motýl
akvarel na papíře, koláž,1998
v 67 ✕ š 48 cm

Provenience: získáno z ateliéru autorky | rámováno, mírně poškozeno

Astronom
olej na plátně,17. století
v 83 ✕ š 69 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: kniha Petr Brandl od Jaromíra Neumanna | nerámováno, malba mírně poškozena, původní stav

olej na plátně, fixováno na dřevo,1993
v 39, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

barevná litografie,1995
v 45 ✕ š 55 cm

nerámováno, pasparta, 72/80

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

v 49, 5 ✕ š 39 cm
Signatura: nesignováno

Bojarka
kombinovaná technika na kartonu
v 40 ✕ š 25, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Břízy v zimě
olej na plátně
v 26 ✕ š 35 cm

Cesta v polích
olej na kartonu
v 26 ✕ š 30, 5 cm

rámováno

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen