V pekle
barevný dřevoryt
v 18 ✕ š 11, 5 cm

nerámováno

Souboj lva s koněm (z cyklu Zápasy a boje)
bronz,1938
Ø 20, 5 cm
Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírné oťuky

Au 900/1000,1636
Ø 42, 3 mm / 34, 9 g

Období vlády Habsburků, Ferdinand II.

Dukát 1612
Au 900/1000,1612
Ø 23 mm / 3, 48 g

Matyáš II.

Au 986/1000,1924
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1925
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1928
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

na zadní straně rýha

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Červená a oranžová
serigrafie,1971 - 1975
v 69 ✕ š 69 cm

rámováno, zaskleno, 75/90