Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

Cirque Chinois
v 31, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno matným sklem, 19/64

akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Úlek
barevná litografie
v 52 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 48/200

Kapela
v 29, 5 ✕ š 19, 5 cm
Signatura: nesignováno

Klobouky
barevná litografie
v 34 ✕ š 16, 5 cm

pasparta, zaskleno, 39/60

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

Zvířata
barevná serigrafie
v 31, 5 ✕ š 21 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 71/100

Rozverná parta
barevná serigrafie
v 32 ✕ š 48, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 76/82

Loučení
olej na plátně,1885
v 71 ✕ š 88 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena

Z cyklu Viola Fišerová
lept na papíře,1993
v 15, 5 ✕ š 15, 5 cm

nerámováno

Frustrace tolerance
lept, suchá jehla, mezzotinta
v 11 ✕ š 7 cm

nerámováno

Letní představa I
lept, suchá jehla,1978
v 9, 5 ✕ š 12, 5 cm

nerámováno