Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 27 956 280 Kč

Černé slunce
olej na plátně
v 65 ✕ š 98 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze svazu umělců | nerámováno, malba mírně poškozena

Strojek
barevná litografie
v 40 ✕ š 31, 5 cm

v 18, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, zaskleno

Podzimní procházka
olej na kartonu
v 51 ✕ š 40, 5 cm

rámováno

Jihočeská krajina
olejová tempera na papířeá
v 62 ✕ š 88 cm

Provenience: na zadní straně štítek z ČFVU | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

akryl na plátně,1975
v 50 ✕ š 50 cm
Štěstěna
papírový reliéf, pozlaceno,2014
v 21 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | nerámováno

Želivský klášter
olej na desce,1999
v 57 ✕ š 65 cm

rámováno

akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Černo bílá kompozice
serigrafie,1958 - 1975
v 68, 5 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, zaskleno, 88/90

Malostranský máj
olej na plátně,2000
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Antonín Dvořák
barevná litografie,1995
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 15/50