Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

Toaleta
litografie
v 14, 5 ✕ š 12, 5 cm

Had
lept na papíře,1995
v 19, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Holub
porcelán
v 28 cm
Orání
v 16 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kristus a Marie
lept, suchá jehla
v 31 ✕ š 20 cm

nerámováno

2 x barevná litografie
barevná litografie

1) Na poušti - 24, 5 x 19 cm, 80/100 2) Branka - 17, 5 x 13, 5 cm, 6/200

Pohádkový mužíček
barevná litografie,1979
v 30 ✕ š 24 cm

nerámováno, 17/75

Rozhovor
barevná litografie
v 28 ✕ š 33 cm

pasparta, zaskleno, 16/50

akvarel, tuš na papíře
v 17 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Šaty na míru
v 16, 5 ✕ š 18, 5 cm

barevná litografie,1974
v 11, 5 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Klaun na rukách
barevná litografie
v 33 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, 134/150