Vánoční aukce 2022 (č. 10)

6. – 8. 12. 2022   |   Vydraženo za: 28 022 400 Kč

lak na sololitu,1992
v 39, 5 ✕ š 49 cm

rámováno

Akt
olej na kartonu
v 58, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Anděl strážný II
akryl na dřevě,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno, 50/01, pravost potvrzena autorem

Anně Mackové k osmdesátinám
dřevoryt, pero,1952
v 22 ✕ š 19 cm

nerámováno

Antonín Dvořák
barevná litografie,1995
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 15/50

Aralské jezero
akryl na plátně, fixováno na překližce,2001
v 75 ✕ š 100 cm

rámováno

Autoportrét
olej na kartonu,1963
v 47 ✕ š 37 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Bad Deceisions, Good Memories
serigrafie,2019
v 45 ✕ š 65 cm

rámováno, zaskleno, 93/100

Balanc II
olej na dřevěné desce,2011
v 102 ✕ š 90 cm

rámováno

Balon a zebra
kvaš, tuš na papíře,1942
v 22, 5 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Baudelaire a jeho osudová milenka
barevná litografie,1989
v 31, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 7/100

akryl na plátně,1975
v 50 ✕ š 50 cm