Alan Loehle

(1954)

Narodil se v roce 1954 v Chicagu. Alan David Loehle je americký současný umělec a profesor umění na Oglethorpe University v Atlantě ve státě Georgia.

Žena
olej na plátně,1989
v 197 ✕ š 146 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno