Alfons Maria Mucha

(1860 - 1939)

Narodil se 24. července 1860 v Ivančicích, zemřel 14. července 1939 v Praze. Český malíř, grafik a designér období secese.

Dívka s mašlí
v 49, 5 ✕ š 38, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

Portrét dcery Jaroslavy
tužka, běloba na papíře
v 38 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Ilustrace z knihy Xaviera Marmiera
akvarel, běloba na papíře,1892
v 29 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: bude přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dílo pochází z pozůstalosti hudebního skladatele Karla Vacka | Publikováno: Xavier Marmier: Les Contes des grand'mères, str. 121 (Bibliothèque nationale de France), https://gallica.bnf.fr/ark:/12148/bpt6k54952369/f160.item | rámováno, pasparta, zaskleno, ilustrace z knihy Contes des grand'mères (Příběhy babiček) k příběhu Les deux frères (Dva bratři)

Whitman's - firemní krabička na cukroví
plech,1913
v 10,5 ✕ š 19 ✕ h 5 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno