Erich Dichtl

(1890 - 1955)

Narodil se 13. února 1890 a zemřel 24. července 1955 ve Vídni. Byl to německý malíř, který se věnoval především malbě zvířat v krajině.

Výři
olej na plátně
v 74 ✕ š 67 cm

Provenience: na zadní straně štítek z výstavy | Vystavováno: 1942 Mnichov | rámováno, rám a malba mírně poškozeny