František Volf

(1897 - 1983)

Zátiší s modrým džbánem
kvaš na papíře,1948
v 46 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, varianta obrazu v knize o F. Volfovi od J. Bruknera a D. Konečného

Maminka
olej na plátně,šedesátá léta
v 55 ✕ š 46 cm

rámováno, rám mírně poškozen