Jiří Novotný

(1919 - 1992)

Narodil se 15. října 1919 v Trhovém Štěpánově, zemřel v roce 1992 v Benešově. Malíř, sochař a keramik.

kombinovaná technika na papíře, koláž,1982
v 38 ✕ š 29 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora s věnováním | rámováno, zaskleno