Oskar Larsen

(1882 - 1972)

Narodil se 8. července 1882 ve Vídni a zemřel 12. září 1972 tamtéž. Byl to rakouský historik, malíř a grafik. Navštěvoval katedru tisků a kreseb ve Vídni pod vedením Viktora Jaspera a Josepha Eugena Hörwartera.

tužka na papíře,1916
v 13 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen