Aukce červen 7. - 9. 2022

Předaukční výstava bude probíhat od 23. května 2022 každé pondělí až pátek 9 - 12 a 13 - 17 hod. a o víkendu 4. - 5. 6. 2022 10 - 16 hod.
Komentované prohlídky:
úterý 31. 5. 2022 od 17:00 hod. 60. léta až po současnost Mgr. Nina Machková
čtvrtek 2. 6. 2022 od 17:00 hod. vybraná díla s MgA. Jakubem Slukou
neděle 5. 6. 2022 od 15:00 hod. 30. - 50. léta Mgr. Tereza Havelková

Vzhledem k omezené kapacitě galerie je potřeba se na komentovanou prohlídku objednat na telefonu 601 344 355 nebo na e-mailu: [email protected]

Přijímáme předměty do červnové aukce 2022

Nabídněte nám do červnové aukce obrazy, plastiky, zlaté mince a další umělecké artefakty! Příjem předmětů probíhá do 20. května 2022. Ohodnocení předmětů je zdarma, stačí zaslat fotografie na e-mail [email protected] nebo kliknout na níže uvedené tlačítko Ohodnocení zdarma.

Vybíráme z aukce

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Dražit
Hřiště na periferii
enkaustika,1964
v 27, 5 ✕ š 38 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně přípis autora | rámováno

Dražit
Prokop jako Klaun
olej na plátně,1931
v 64, 5 ✕ š 47 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: na zadní straně přípis autorky "Prokop jako Clown" (Prokop Laichter byl manžel malířky, za nějž se provdala v roce 1930) | rámováno, malba mírně poškozena, autorství potvrzeno Nadačním fondem Věry Jičínské, Dany Laichterové a Jiřího Gornera

Dražit
Obora Hvězda
olej na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Dražit
Le Pouget se zelenou oblohou
akryl na sololitu,2007
v 98 ✕ š 136 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno

Dražit
Zátiší s vázami
olej na plátně,1996
v 75 ✕ š 55 cm
Signatura: uprostřed dole

rámováno

Dražit
Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm
Signatura: v dolní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, autorský odlitek

Dražit
Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm
Signatura: ve spodní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Dražit

O nás

Aukce aukcí je nový internetový aukční portál založený třemi milovníky umění, galeristou a vydavatelem Jakubem Slukou a starožitníky a obchodníky s uměním Michalem Bulínem a Martinem Bulínem. 

Aukce aukcí vznikla v roce 2020 jako spontánní reakce na situaci na trhu. Po téměř 30 letech aukčních nákupů a prodejů chceme nabídnout portál, který je pestrou paletou pozitivních zkušeností aukčního trhu u nás i v zahraničí a poučením z jejich negativ. 

Nechceme objevit Ameriku, ale máme přání nabídnout kvalitní galerijní služby všem našim klientům. Primárně se specializujeme na obrazy, kresby, grafiky a plastiky. Významnou součástí Aukce aukcí jsou i starožitnosti a jiné zajímavé umělecké artefakty.
Aukce aukcí spolupracuje s předními kunsthistoriky, soudními znalci a významnými českými sběrateli a institucemi.

Nabízíme odborné posouzení a konzultace zdarma, nízkou provizi z prodeje včetně dopravy nabízených/vydražených předmětů.

Více o nás

Naše služby