Vánoční aukce 6. - 8. 12. 2022

Předaukční výstava bude probíhat od 21. listopadu 2022 každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 17 hod., pátek 9 - 12 a 13 - 15 hod.
Víkend 3. a 4. prosince 13 - 18 hod.
Komentované prohlídky: úterý 29. listopadu od 17:30 hod. 1. pol. 20. století s Mgr. Terezou Havelkovou a čtvrtek 1. prosince od 17:30 hod. 2. pol. 20. století s Mgr. Ninou Machkovou

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2022

Nabídněte nám do vánoční aukce obrazy, plastiky, zlaté mince a další umělecké artefakty! Příjem předmětů probíhá do 1. listopadu 2022. Ohodnocení předmětů je zdarma, stačí zaslat fotografie na e-mail [email protected] nebo kliknout na níže uvedené tlačítko Ohodnocení zdarma.

Vybíráme z aukce

Náves v zimě
kombinovaná technika na kartonu,1942
v 36 ✕ š 55 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Opuštěný dům
olej na plátně,1934
v 51 ✕ š 66 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa, na zadní straně 3 štítky z Národní galerie, věnování V. Zykmunda Ing. J. E. Weignerovi | původní autorský rám

Koupání v řece
olej na kartonu,před rokem 1914
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

V lukách
olej na plátně,1897
v 29, 5 ✕ š 36, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

Mandarak
olej na plátně,1978
v 100 ✕ š 75 cm

rámováno

Aralské jezero
akryl na plátně, fixováno na překližce,2001
v 75 ✕ š 100 cm

rámováno

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírné oťuky

Vítejte 2
olovo, cín, zlato,1996
v 63 cm

Dívka v kroji
olej na dřevě,1912
v 52 ✕ š 24 cm

rámováno

Ze Sicílie
olej na kartonu,okolo roku 1908
v 34, 5 ✕ š 40 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno

O nás

Aukce aukcí je internetový aukční portál založený třemi milovníky umění, galeristou a vydavatelem Jakubem Slukou a starožitníky a obchodníky s uměním Michalem Bulínem a Martinem Bulínem.

Aukce aukcí vznikla v roce 2020 jako spontánní reakce na situaci na trhu. Po téměř 30 letech aukčních nákupů a prodejů chceme nabídnout portál, který je pestrou paletou pozitivních zkušeností aukčního trhu u nás i v zahraničí a poučením z jejich negativ.

Nechceme objevit Ameriku, ale máme přání nabídnout kvalitní galerijní služby všem našim klientům. Primárně se specializujeme na obrazy, kresby, grafiky a plastiky. Významnou součástí Aukce aukcí jsou i starožitnosti a jiné zajímavé umělecké artefakty.
Aukce aukcí spolupracuje s předními kunsthistoriky, soudními znalci a významnými českými sběrateli a institucemi.

Nabízíme odborné posouzení a konzultace zdarma, nízkou provizi z prodeje včetně dopravy nabízených/vydražených předmětů.

Více o nás

Naše služby