Aukce únor 21. - 23. 2. 2023

Vážení dražitelé, zúčastněte se naší další aukce, ve které na vás čeká spousta mimořádných uměleckých děl a plastik. Předaukční výstava bude probíhat od 1. února 2023 každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 17 hodin, pátek 9 - 12 a 13 - 15 hod.
Sobota a neděle 18. a 19. února 2023 od 13 do 18 hodin.

Komentované prohlídky úterý 14. 2. od 17:30 hodin a čtvrtek 16. 2. od 17:30 hod.
Přihlaste se na telefonu 601 344 355.

Přijímáme předměty do dubnové aukce 2023

Nabídněte nám do dubnové aukce 2023 obrazy, plastiky, zlaté mince a další umělecké artefakty! Příjem předmětů probíhá do 20. března 2023. Ohodnocení předmětů je zdarma, stačí zaslat fotografie na e-mail [email protected] nebo kliknout na níže uvedené tlačítko Ohodnocení zdarma.

Vybíráme z aukce

Strom III
pastel na papíře,1948
v 54 ✕ š 39 cm

Provenience: práce je v levém horním rohu označená číslem 733 a pod tímto katalogovým označením je také uvedená ve strojopisném autorském soupisu díla | rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav

Terč
olej na plátně,1966
v 70 ✕ š 70 cm

Provenience: Číslo soupisu Kamila Lhotáka 1319/29 | Publikováno: 1) Kamil Lhoták: Retrospektiva, Retro Gallery, Praha 2018, str. 90, 2) Kamil Lhoták, Umělecké profily, str. č. 41 | Vystavováno: Obecní dům v Praze 6. 2. - 22. 4. 2018 | rámováno, mimořádné dílo autora

Herec
v 58 cm

Dubnový vánek
olej na kartonu
v 94, 5 ✕ š 68 cm

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

Mumlava - velký formát
olej na plátně
v 135 ✕ š 220 cm

Provenience: bude přiložen posudek prof. J. Zeminy | rámováno, malba mírně poškozena, velký formát

Koupání v Jordánu
olej na plátně
v 180 ✕ š 150 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, původní stav, velký formát, původně byl obraz součástí triptychu spolu s obrazy Sv. Šebestián a Sv. Vít

Eric B. nepřijel
akryl na plátně,2019
v 50 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, Eric Burdon (Eric B.) byl frontmanem skupiny The Animals.

Z Baltu
olej na plátně,1994
v 50 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora, pravost posoudila dcera malíře, akademická malířka Markéta Jírová | rámováno

O nás

Aukce aukcí je internetový aukční portál založený třemi milovníky umění, galeristou a vydavatelem Jakubem Slukou a starožitníky a obchodníky s uměním Michalem Bulínem a Martinem Bulínem.

Aukce aukcí vznikla v roce 2020 jako spontánní reakce na situaci na trhu. Po téměř 30 letech aukčních nákupů a prodejů chceme nabídnout portál, který je pestrou paletou pozitivních zkušeností aukčního trhu u nás i v zahraničí a poučením z jejich negativ.

Nechceme objevit Ameriku, ale máme přání nabídnout kvalitní galerijní služby všem našim klientům. Primárně se specializujeme na obrazy, kresby, grafiky a plastiky. Významnou součástí Aukce aukcí jsou i starožitnosti a jiné zajímavé umělecké artefakty.
Aukce aukcí spolupracuje s předními kunsthistoriky, soudními znalci a významnými českými sběrateli a institucemi.

Nabízíme odborné posouzení a konzultace zdarma, nízkou provizi z prodeje včetně dopravy nabízených/vydražených předmětů.

Více o nás

Naše služby