Aukce červen 2022

Děkujeme za vaši účast v červnové aukci a budeme se těšit opět v září!

Přijímáme předměty do aukce září 2022

Nabídněte nám do aukce září obrazy, plastiky, zlaté mince a další umělecké artefakty! Příjem předmětů probíhá do 20. července 2022. Ohodnocení předmětů je zdarma, stačí zaslat fotografie na e-mail [email protected] nebo kliknout na níže uvedené tlačítko Ohodnocení zdarma.

Aukční rekordy

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm
Signatura: v dolní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail položky
Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm
Signatura: v dolní části

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, autorský odlitek

Detail položky
Hřiště na periferii
enkaustika,1964
v 27, 5 ✕ š 38 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně přípis autora | rámováno

Detail položky
Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: Obraz je publikován v katalogu výstavy Josefa Hlinomaze Malující Šašour na straně 39. | Vystavováno: v Galerii U Betlémské kaple | rámováno

Detail položky
Zpívající jezdci
olej na plátně,1963
v 41,5 ✕ š 72 cm
Signatura: vlevo dole

Publikováno: Zdeněk Burian, Širým světem, Retro Gallery, 2019, str. 177 | rámováno, volná tvorba autora, dílo mimořádné sběratelské hodnoty

Detail položky
Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Detail položky
Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail položky
Obora Hvězda
akryl na plátně, fixováno na překližce,1994
v 80 ✕ š 120 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Detail položky

O nás

Aukce aukcí je nový internetový aukční portál založený třemi milovníky umění, galeristou a vydavatelem Jakubem Slukou a starožitníky a obchodníky s uměním Michalem Bulínem a Martinem Bulínem. 

Aukce aukcí vznikla v roce 2020 jako spontánní reakce na situaci na trhu. Po téměř 30 letech aukčních nákupů a prodejů chceme nabídnout portál, který je pestrou paletou pozitivních zkušeností aukčního trhu u nás i v zahraničí a poučením z jejich negativ. 

Nechceme objevit Ameriku, ale máme přání nabídnout kvalitní galerijní služby všem našim klientům. Primárně se specializujeme na obrazy, kresby, grafiky a plastiky. Významnou součástí Aukce aukcí jsou i starožitnosti a jiné zajímavé umělecké artefakty.
Aukce aukcí spolupracuje s předními kunsthistoriky, soudními znalci a významnými českými sběrateli a institucemi.

Nabízíme odborné posouzení a konzultace zdarma, nízkou provizi z prodeje včetně dopravy nabízených/vydražených předmětů.

Více o nás

Naše služby