Aukce září 6. - 8. 9. 2022

Zúčastněte se naší další aukce plné mimořádně kvalitních obrazů, plastik a zlatých mincí. Předaukční prohlídka bude probíhat od 24. srpna 2022.
Po předchozí telefonické domluvě je prohlídka možná i dříve. Přejeme vám úspěšnou dražbu!

Přijímáme předměty do říjnové aukce 2022

Nabídněte nám do říjnové aukce obrazy, plastiky, zlaté mince a další umělecké artefakty! Příjem předmětů probíhá do 20. srpna 2022. Ohodnocení předmětů je zdarma, stačí zaslat fotografie na e-mail [email protected] nebo kliknout na níže uvedené tlačítko Ohodnocení zdarma.

Vybíráme z aukce

Akt s květinami
olej na plátně,1940 - 45
v 73 ✕ š 100 cm

Publikováno: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné, G561 | rámováno

Au 986/1000,1929

Na pulce je třeba přísnost
olej na plátně,2015
v 65 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno

Zahrada
olej na plátně,1990
v 85 ✕ š 110 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno, rám mírně poškozen, výjimečné dílo autora

Ateliér v noci
olej na sololitu,1990
v 60,5 ✕ š 91 cm

Alfa pro Karvinou
bronz,2001
v 70 cm

Zaplavené louky u Seiny
olej na plátně,1906
v 50 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Vystavováno: v roce 1907 v Německu, jedná se o zcela mimořádné dílo z francouzského období, které se na trhu objevuje vzácně, původní adjustace | rámováno

Krajina s rybníkem (Z Barbizonu)
olej na plátně,1892
v 32 ✕ š 46 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové a Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně adresa pařížského obchodu s malířskými potřebami A. Bouché | rámováno

O nás

Aukce aukcí je nový internetový aukční portál založený třemi milovníky umění, galeristou a vydavatelem Jakubem Slukou a starožitníky a obchodníky s uměním Michalem Bulínem a Martinem Bulínem.

Aukce aukcí vznikla v roce 2020 jako spontánní reakce na situaci na trhu. Po téměř 30 letech aukčních nákupů a prodejů chceme nabídnout portál, který je pestrou paletou pozitivních zkušeností aukčního trhu u nás i v zahraničí a poučením z jejich negativ.

Nechceme objevit Ameriku, ale máme přání nabídnout kvalitní galerijní služby všem našim klientům. Primárně se specializujeme na obrazy, kresby, grafiky a plastiky. Významnou součástí Aukce aukcí jsou i starožitnosti a jiné zajímavé umělecké artefakty.
Aukce aukcí spolupracuje s předními kunsthistoriky, soudními znalci a významnými českými sběrateli a institucemi.

Nabízíme odborné posouzení a konzultace zdarma, nízkou provizi z prodeje včetně dopravy nabízených/vydražených předmětů.

Více o nás

Naše služby