Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Zaplavené louky u Seiny
olej na plátně,1906
v 50 ✕ š 100 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Vystavováno: v roce 1907 v Německu, jedná se o zcela mimořádné dílo z francouzského období, které se na trhu objevuje vzácně, původní adjustace | rámováno

Náves v zimě
kombinovaná technika na kartonu,1942
v 36 ✕ š 55 cm

Provenience: přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem

Opuštěný dům
olej na plátně,1934
v 51 ✕ š 66 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa, na zadní straně 3 štítky z Národní galerie, věnování V. Zykmunda Ing. J. E. Weignerovi | původní autorský rám

Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Prapor na pískovém jehlanu
olej na plátně,1955
v 46, 5 ✕ š 57, 5 cm

Přístav Le Fret
kombinovaná technika na kartonu,1960
v 24 ✕ š 36, 5 cm

Vejce
dráty, barva,1976
v 48 ✕ š 57 ✕ Ø 37 cm
Signatura: monogramem K. M. 76

Provenience: Osobní dar Karla Malicha významnému českému výtvarníkovi. Součástí položky je kniha s věnováním současnému majiteli. Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy

Podzimní den (Francie)
olej na kartonu,okolo roku 1900
v 45 ✕ š 63 cm

Au 986/1000,1929

Koupání v řece
olej na kartonu,před rokem 1914
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno

Zpívající jezdci
olej na plátně,1963
v 41,5 ✕ š 72 cm

Publikováno: Zdeněk Burian, Širým světem, Retro Gallery, 2019, str. 177 | rámováno, volná tvorba autora, dílo mimořádné sběratelské hodnoty