Počet položek: 100
Řazení: Dle dosažené ceny (sestupně)
Zobrazení:
Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis, přiložen doklad o pravosti díla Zdeněk Sklenář foundation | Publikováno: kniha Umělecké profily, Zdeněk Sklenář (František Šmejkal), nakladatelství Odeon 1984 | autorský rám poškozen

Přístav Le Fret
kombinovaná technika na kartonu,1960
v 24 ✕ š 36, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, původní adjustace, pasparta, zaskleno, bude přiložen posudek PhDr. Karla Srpa

Vejce
dráty, barva,1976
v 48 ✕ š 57 ✕ Ø 37 cm
Signatura: monogramem K. M. 76

Provenience: Osobní dar Karla Malicha významnému českému výtvarníkovi. Součástí položky je kniha s věnováním současnému majiteli. Přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Lásenický rybník (V.)
olej na plátně,1886
v 49 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | rámováno, plátno původně protrženo, restaurováno

Au 986/1000,1978

Labské zákoutí
olej na kartonu
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1929
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 39 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové | rámováno

Jezerní panna
bronz,2003
v 70, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová, dílo získáno současným majitelem přímo od autora

Zelný trh
olej na plátně
v 60 ✕ š 74, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen