Jak prodat

Pokud potřebujete ohodnotit a následně prodat celou pozůstalost nebo jednotlivé předměty, zavolejte na 601 344 355, kde vám sdělíme postup a veškeré možnosti prodeje.

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob je zaslat nám fotografie nabízených předmětů na e-mail [email protected] případně přes odesílací formulář.

Na základě fotografií vám naši znalci sdělí orientační vyvolávací a předpokládanou dosaženou cenu v aukci. Předměty dovezete k nám do galerie nebo pro ně přijedeme my, sepíšeme smlouvu o zprostředkování prodeje, zařadíme je do nejbližší aukce a do 20 dnů od ukončení aukce obdržíte peníze na váš bankovní účet, případně po předchozí domluvě je možné váš nárok vyplatit v hotovosti.

Naše odměna činí 15 % z dosažené ceny. Pokud se některý předmět nevydraží, vrátíme vám ho zpět a neplatíte žádné poplatky ani provizi.

V případě, že bude potřeba předmět zrestaurovat nebo k němu nechat písemně vyjádřit znalce, který se specializuje na daného autora, vše budeme řešit individuálně a v co nejkratší době, aby mohl být předmět co nejdříve zařazen do aukce.