René Baumer
(1906 - 1982)

Boxeři

olej na plátně

1958

v 100 ✕ š 80 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně štítek

#221664

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

Olbrame!
v 42 ✕ š 24,5 cm

Trikolora
kolorovaná fotografie
v 13 ✕ š 16 cm

Provenience: získáno od autora | nerámováno, volně loženo

Poloha
akvarel na papíře,2001
v 220 ✕ š 120 cm

nerámováno, volně loženo

Chmurný podzim
olej na kartonu
v 25 ✕ š 25 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

olej na desce
v 23,5 ✕ š 26,5 cm

nerámováno, malba mírně poškozena

Dva štěpy v poli
olej na plátně,1942 - 44
v 38 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | Vystavováno: Jízdárna pražského hradu, září, listopad 1956 | rámováno

Krajinka z okolí Plzně
olej na překližce
v 21,5 ✕ š 34 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Jitro, cyklus "Ateliér"
olejová tempera na kartonu,1950
v 83 ✕ š 58 cm

rámováno

Smíchovský přístav
olej na kartonu
v 50 ✕ š 60 cm

rámováno

Život
litografie,2003
v 57 ✕ š 72 cm

rámováno, zaskleno, 30/100

litografie
v 37 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo

3 x krajina
barevná litografie

nerámováno, volně loženo

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

Matka s dítětem
olej na plátně,1940
v 75 ✕ š 68 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pocta Pollockovi
lak na sololitu,1992
v 39, 5 ✕ š 49 cm

rámováno

Ruce vzhůru
propiska na papíře,1981
v 20 ✕ š 29 cm

nerámováno, volně loženo

Alassio (Itálie)
olej na kartonu,1932
v 24 ✕ š 29 cm