Svatováclavský dukát 1933

Au 986/1000

1933

Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

#221695

Jana chodí s Vaškem
kvaš na papíře,1958
v 24 ✕ š 41 cm

Provenience: číslo katalogu 6820, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno

Rodina
v 35 cm
Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Malostranské náměstí
olej na kartonu
v 75 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno

Ilustrace pro pořad Okna vesmíru dokořán
kombinovaná technika na papíře,pravděpodobně 1980-1981
v 22 ✕ š 34 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, jedná se o původní ilustraci pro televizní pořad Okna vesmíru dokořán od Jiřího Grygara a Vladimíra Železného, dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka Filip Konečný.

Mužská postava
akvarel, tužka na papíře,1954
v 28 ✕ š 19 cm

olej na kartonu
v 33 ✕ š 38 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Alena
olovo, cín, zlato,1992
v 64 cm

Zátiší s vázami
olej na plátně,1996
v 75 ✕ š 55 cm

rámováno

Z cyklu Studna ve věži - Fragmenty snů
zinkografie,1967
v 21, 5 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 10/69, je jednou z 10 těchto grafik, které byly kolorovány

Piráti
olej na plátně
v 29 ✕ š 41 cm

rámováno, pasparta

Abstraktní fotbal
olej a email na kartonu,1973
v 30 ✕ š 21 cm

Jednorožec
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/70

olej na plátně
v 65 ✕ š 54 cm

rámováno

Chmurný podzim
olej na kartonu
v 25 ✕ š 25 cm

Buddha
kouř na desce,1994
v 25 ✕ š 20,5 cm
Boubínský prales
tužka na papíře, papír fixován na plátno,1905
v 127 ✕ š 100 cm

rámováno, zaskleno

Archanděl Michael s drakem
olovo, cín, zlato,1976
v 34 ✕ š 34, 5 cm
Signatura: 2 x na zadní straně

olej na dřevě
v 75 ✕ š 55 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Slunečné ráno, opus 437
lept na papíře,1976
v 10 ✕ š 9,5 cm

nerámováno, volně loženo