Carl Duxa
(1871 - 1937)

Večírek

olej na plátně

v 49, 5 ✕ š 99, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#221427

Římský císař Nero
olej na plátně
v 70 ✕ š 50 cm

Holčička
akvarel na papíře,1954
v 24 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Carmen
serigrafie,2005
v 35 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo, 19/20

lept, akvatinta,1908
v 31,5 ✕ š 38,5 cm

nerámováno, pasparta, č. 5

"Už ho vedou!"
v 11,5 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen odborný posudek PhDr. Pavly Pečinkové, CSc. | nerámováno, pasparta

Léto na Vožicku
olej na kartonu
v 49 ✕ š 78 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno

Most Sully v zimě
barevný lept na papíře,1926
v 33 ✕ š 38 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 213

Prokop jako Klaun
olej na plátně,1931
v 64, 5 ✕ š 47 cm

Au 986/1000,1933
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

oťuky, rýhy

Kralupy
olej na kartonu,1929
v 60 ✕ š 70 cm

Vystavováno: Dům osvěty v Kralupech nad Vltavou | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kopcovitá krajina
v 22 ✕ š 38 cm

Díra v noci
lept na papíře,1971
v 28 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 1/20

Brankáři
kombinovaná technika na kartonu,1976
v 29 ✕ š 21 cm

Skica pro Pardubice
olovo, cín, zlato,1994
v 48,5 cm

Žena, která se odevzdává
bronz,1980
v 166 cm

Zima v Běhařově
olej na kartonu
v 35 ✕ š 48 cm

Vystavováno: Výstava jednoty umělců výtvarných v Praze Leden - únor 1936 | rámováno, zaskleno, obraz je malován v Běhařově na Šumavě, kde Kalvoda zakoupil a opravil barokní zámeček v roce 1917 a pobýval zde až do své smrti. Zde také zřídil pravidelnou malířskou letní školu.

Duše vztažená
bronz,1999
v 64 cm

Vyprahlá krajina
akryl na plátně, fixováno na dřevo,1992
v 12 ✕ š 15 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Dáma v klobouku
v 48 ✕ š 27,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na kartonu
v 33, 5 ✕ š 50 cm

rámováno, rám mírně poškozen