Konvolut 2 krajin

olej na kartonu

v 36 ✕ š 49 cm

Signatura: vlevo dole

rámováno, rám mírně poškozen

#233178


Další položky v aukci

Marie s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1996
v 18 ✕ š 14, 5 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, zaskleno

Detail položky
Žádost
barevný lept na papíře,1993
v 12 ✕ š 8, 5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, zaskleno

Detail položky
Návštěva u oční lékařky
barevná pera
v 29, 5 ✕ š 42 cm
Signatura: vlevo dole

nerámováno

Detail položky
Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Detail položky
Tání
olejová tempera na kartonu
v 70 ✕ š 120 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Detail položky
Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59, 5 ✕ š 83 cm
Signatura: uprostřed dole

nerámováno, 26/86

Detail položky
Portrét s fialovou drapérií
olej na plátně,1946
v 75, 5 ✕ š 59, 5 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | Publikováno: František Vobecký, 31. května 2015, katalogu k aukci obrazů Františka Vobeckého | Vystavováno: 31. 5. 2015 Galerie Nová síň | rámováno

Detail položky
Blues touhy po světle
olej na sololitu,1986
v 102 ✕ š 122 cm
Signatura: vpravo nahoře

Provenience: na zadní straně přípis autora, z rodinné pozůstalosti autora | rámováno

Detail položky
Katedrála
kombinovaná technika na dřevě
v 52, 5 ✕ š 27, 5 cm
Signatura: na zadní straně
Detail položky
Ukamenování
koláž
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Galantní milovník
barevná serigrafie,1985
v 18 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Mlýnek
kombinovaná technika na papíře
v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: uprostřed dole

rámováno, zaskleno

Detail položky
Hledači - velký formát
olej na plátně
v 94 ✕ š 145 cm
Signatura: na zadní straně

rámováno

Detail položky
Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm
Signatura: vpravo dole

Provenience: přiloženo autorské potvrzení pravosti, získáno z ateliéru autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Český podzim
tužka na papíře,1938
v 46 ✕ š 30 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Zimní nálada
olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: vlevo dole

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail položky
"Ne, neshodil mě!"
kombinovaná technika na papíře
v 21 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Detail položky
Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: vlevo dole

Provenience: na zadní straně štítek z Díla a přípis autora | rámováno

Detail položky