Aukce duben 2024 (č. 18)

23. – 25. 4. 2024   |   Vydraženo za: 15 679 440 Kč

Ještě Eva
bronz,2003
v 89 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav

Vítěz
bronz,1981
v 110 cm

Provenience: přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla z roku 2018 od P. Bregantové, přiloženo potvrzení o zakoupení díla v ateliéru autora | původní stav

Letní přeháňka (u Seiny)
olej na plátně,1900 - 1905
v 54, 5 ✕ š 82 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, odborně restaurováno

Skica sochy do vily pana Tomana
olovo, zlato,1995
v 48 cm

Ponorka
olej na kartonu,1973
v 25 ✕ š 35, 5 cm

Provenience: číslo soupisu Kamila Lhotáka č. 1631/23, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno

Kvetoucí stráň
olej na kartonu,1935
v 38, 5 ✕ š 48, 5 cm

Publikováno: A. Matějček: Oldřich Blažíček (monografie), Praha 1941, kat. č. 65 | Vystavováno: JVU v Praze 1938, SVÚM 1947 v Hodoníně, Souborná výstava v Obecním domě r. 1959, Hlinsko 1972, Karlovy Vary 1981, Cheb 1983 | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, původní stav

Červeno-bílá struktura
linořez,1964
v 61 ✕ š 45, 5 cm

Publikováno: Zdeněk Sýkora, str. 34/35 | rámováno, zaskleno UV antireflexním sklem, místy zažloutlé skvrny, 10/10

V náruči
akvarel, tuš na papíře,1983
v 38 ✕ š 28 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav

Večerní příliv u Mont St. Michel
akryl na plátně, fixováno na překližce,2020
v 50 ✕ š 75 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | Vystavováno: Galerie pod Radnicí, Zlín | rámováno

Český ráj
olej na plátně,1995
v 60 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Cvičná louka
akryl na překližce,1998
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno, původní stav

Eva
olovo, zlaceno,1969
v 58 cm
Signatura: nesignováno