Rudolf Kundera
(1911 - 2005)

olej na sololitu

1959

v 35 ✕ š 15 cm

rámováno

#234017

Ó
kombinovaná technika na papíře,1997
v 99 ✕ š 68 cm

rámováno, zaskleno

Žena čtvrtečního rána
kolorovaná fotografie,1987
v 37 ✕ š 30 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | volně loženo, #1909

Plachetnice v Bretani
olej na překližce,1918
v 33 ✕ š 40 cm

Odpolední piknik
olej na kartonu
v 30 ✕ š 26 cm

rámováno

Z Vožicka
olej na kartonu
v 23 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Abstraktní krajina
olej na kartonu,1963
v 31 ✕ š 45 cm

rámováno

Pohled na horu Říp
olej na plátně,1931
v 90 ✕ š 130 cm

rámováno

První noc
barevná tuš na papíře
v 29, 5 ✕ š 42 cm

nerámováno

Pod Karlovým mostem
v 26, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, zaskleno

Sedlice
tempera na kartonu,1933
v 44 ✕ š 60 cm

tempera na papíře,1945
v 44 ✕ š 62 cm

Týnská ulička
litografie,1965
v 33 ✕ š 45 cm

nerámováno, pasparta, 2/50

Rybář
tuš na papíře,1955
v 12, 5 ✕ š 10, 5 cm

Publikováno: Revír bez hranic | rámováno, zaskleno

3 x ilustrace Imaginární ilustrace
tužka a tuš na papíře
v 24 ✕ š 28 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně autorské razítko | nerámováno, volná tvorba

Panorama ze Seminářské
olej na kartonu
v 43 ✕ š 54 cm

Podvečerní krajina
olej na překližce
v 20 ✕ š 30 cm

rám mírně poškozen

Motiv z Kameniček
olej na kartonu,1918
v 52 ✕ š 67 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Útěk před bouří
olej na papíře,1982
v 34 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jediná na světě
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno