Hoši od Bobří řeky

tuš, akvarel na papíře

okolo roku 2000

v 27 ✕ š 35 cm

pasparta, zaskleno, původní stav, Sluneční zátoka Jaroslava Foglara

#233847

Abstraktní malba
olej na plátně,1994
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

nerámováno, původní stav

Vábení
vosková technika na sololitu,1970
v 46, 5 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, rám mírně poškozen, původní stav

Klaunovo solo
olejová tempera na sololitu,1983
v 80 ✕ š 50 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora, na zadní straně štítek z Díla | rámováno, původní stav

Trosky
kombinovaná technika na papíře,1984
v 48 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hnědé auto
barevná litografie,1944
v 26 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, zkušební tisk

Ilustrace obálky ke knize "Láska"
akvarel na papíře
v 34 ✕ š 25 cm

Publikováno: obálka knihy od S. K. Neumanna, Láska | rámováno, pasparta, zaskleno, kniha součástí položky

Konvolut 3 kreseb
tuš a rudka na papíře
v 10 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

suchá jehla,1991
v 50 ✕ š 42 cm

pasparta, zaskleno, 8/20

Osvobozená domácnost
v 17 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

barevná litografie,1992
v 64 ✕ š 48 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 19/100

Představení
olej na sololitu,1997
v 26 ✕ š 19 cm

Provenience: na zadní straně přípis autorky | rámováno

Konvolut 3 kreseb
akvarel, tužka na papíře
v 17 ✕ š 23 cm

Lobber Ort, Mönchgut
olej na plátně, fixováno na kartonu,1877
v 27 ✕ š 45 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Koupání
akvarel na papíře
v 25 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, původní stav

Krtek a sněhulák
ultrafán,1997
v 17 ✕ š 22, 5 cm
Signatura: nesignováno

pasparta, zaskleno, Krátký film, Studio Bratři v triku

Nausikaá
olovo, zlato,1997
v 72 cm

Marie
olovo, zlato,1995
v 16 ✕ š 16 cm

Drobnosti
olej na plátně,2004
v 150 ✕ š 140 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno autorskou lištou, mírně obtisknutý vypínací rám

Zámecké schody
v 31, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, původní stav, autorský tisk

Koně
tuš, akvarel na papíře
v 17 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav papíru