20 Koruna 1893 KB

Au 900/1000

1893

Ø 21 mm / 6, 775 g

mírně poškozeno, František Josef I.

#210681

Au 900/1000,1875
Ø 21, 2 mm / 6, 43 g

mírně poškozeno

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Svatý Salvátor
sádra,1905
v 36, 5 ✕ š 29 cm

sádrový odlitek

olej na plátně
v 75 ✕ š 64 cm

rám a malba mírně poškozeny

olej na dřevě,nečitelně datováno
v 18, 5 ✕ š 22, 5 cm

Vystavováno: na zadní straně razítko z Galerie Mánes | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Podvečer v Leštince
olej na plátně,1923
v 111 ✕ š 120 cm

rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena

Dukát 1788
Au 900/1000,1788
Ø 29, 1 mm / 11, 11 g

mírně poškozeno, Josef II. (1780 - 1790)

Ptáček
kombinovaná technika na papíře,1968
v 22 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na kartonu,1944
v 55 ✕ š 75 cm

rámováno, zaskleno

Nákladní přívoz na řece
tempera na papíře,1981
v 34 ✕ š 52 cm

Kamarádi
olej na plátně
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na obraze je vyobrazen syn autora, Martin Souček, se svým bratrancem

olej na plátně,1925
v 44 ✕ š 53 cm

rámováno, rám mírně poškozen

olej na kartonu
v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Sicílie
kombinovaná technika na papíře,1977
v 12 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Anděl - motýl
akvarel na papíře, koláž,1998
v 67 ✕ š 48 cm

Česká vesnice
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

Piják času
olej na sololitu,1992
v 65 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Diana na lovu
slitina kovů,1946
v 67 cm
Signatura: nesignováno

původní dobový odlitek

Ecce homo II
suchá jehla s monotypem,1949
v 24, 8 ✕ š 15, 8 cm
Signatura: tužkou vpravo dole