Pasáčci

olej na plátně

1926

v 65 ✕ š 57 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

#234230

Zrcadlení
olej na plátně,1997
v 70 ✕ š 85 cm

rámováno, původní stav

Jak vznikl člověk
tuš na papíře,1972
v 18 ✕ š 14 cm

Publikováno: Mazák, V.: Jak vznikl člověk, Nakladatelství Práce - první vydání (r.1977) | rámováno, pasparta, zaskleno

Dívčí portrét
olej na kartonu,1937
v 29 ✕ š 23 cm

Provenience: Gerald Weinpolter, Miriam Forster, Francois Zdenek Eberl, online catalogue raisonné, G547 | rámováno

Koupání
suchá jehla,1981
v 53 ✕ š 56, 5 cm

zaskleno, 2/10

Vnitřní vesmír
olej na plátně,1983
v 28 ✕ š 34 cm

Ilustrace Kniha Robinsonů (F. Běhounek)
tuš na papíře,1944
v 21 ✕ š 27 cm

Publikováno: Běhounek, F.: Kniha Robinsonů Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1944) | rámováno

Spolehlivý doprovod
akryl, olej, koláž na plátně,2004
v 95 ✕ š 95 cm

Most v Čelákovicích
tempera na papíře,1966
v 37, 5 ✕ š 53 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, zaskleno, původní stav

Okno
olejový pastel na papíře,1973
v 18 ✕ š 13 cm

Publikováno: na obálce katalogu GHMP k výstavě O. Smutného, Rozmanitosti | rámováno, pasparta, zaskleno

Žena
olej na plátně
v 60, 5 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Městského střediska Sedlčany | rámováno

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 38 g

František Josef I., mírně poškozeno

Pohled na Prahu
olej na plátně
v 100 ✕ š 100 cm

rámováno, původní stav

olej na plátně,1973
v 141 ✕ š 110 cm

Vystavováno: v roce 1992 galerie J. Krále | nerámováno, původní stav

Cherubín
akryl na plátně,přelom 80. a 90. let
v 150 ✕ š 130 cm

Provenience: posouzeno autorem díla, viz fotografie | rámováno, původní stav

Dělení
olej na plátně,1992
v 56 ✕ š 57 cm
Signatura: na zadní a boční straně

nerámováno, původní stav

Blue Velvet
olej na plátně,1998
v 80 ✕ š 70 cm

Provenience: přímý dar od autora | rámováno, původní stav

olej na sololitu,1957
v 46 ✕ š 55 cm

rámováno, původní stav

Remízek
barevná litografie,1997
v 22 ✕ š 16 cm
Kupa
tuš na papíře,1971
v 25 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Bicykl a míček
tuš na papíře,6. 2. 1974
v 11, 5 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem