Albert Vosátka

(1883)

Narodil se 21. května 1883. Byl to český architekt a malíř.

Matějská pouť na Vítězném náměstí v Dejvicích
olej na plátně, fixováno na kartonu,1932
v 43 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny