Alexis de Hanzen

(1876 - 1937)

Narodil se v roce 1876 v Oděse a zemřel 1937 v Lapadu u Dubrovníku. Byl to významný ruský malíř švédské původu. Studoval v Petrohradě u svého dědečka, malíře J. K. Ajvazovského.

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen, odborně restaurováno, záplata cca 1 cm

Na pobřeží
olej na plátně
v 57 ✕ š 98 cm

rámováno

Pobřeží s loďkou
olej na plátně
v 36 ✕ š 51 cm

rámováno