Alois Hejl

(1909 - 1978)

Narodil se 28. 10. 1909 v Sudicích u Boskovic a zemřel v roce 1977. Studoval v letech 1936 – 1939 AVU v Praze u profesorů Loukoty a Nejedlého.

Boj
olej na dřevě,1945
v 26 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny