Antal Berkes

(1874 - 1938)

Narodil se 28. března 1874 v Budapešti, zemřel v roce 1938 v Maďarsku. Maďarský malíř, který žil v delší dobu v Paříži, maloval městské scenérie, pouliční scény z Budapeště a Vídně.

Bulvár v Budapešti
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny