Antonín Chittussi

(1847 - 1891)

Lásenický rybník (V.)
olej na plátně,1886
v 49 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | rámováno, plátno původně protrženo, restaurováno