Bansagi Vincze

(1881 - 1960)

Maďarský malíř, narodil se 27. prosince 1881 v Rumunsku (Reşita), studoval v Budapešti a v Paříži, později žil a tvořil na Slovensku, kde 27. 3. 1960 v obci Chľaba v okrese Nové Zámky zemřel.

Rybaření
olej na plátně
v 67 ✕ š 77 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny