Bohumil Klika

(1931 - 2003)

Narodil se 9. listopadu 1931 a zemřel 23. října 2003. Byl to akademický malíř a sólista baletu Národního divadla.

Odpolední piknik
kombinovaná technika na papíře,1960-1965
v 45 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno