Eduard Veith

(1858 - 1925)

Narodil se 30. března 1858 v Novém Jičíně., zemřel 18. března 1925 ve Vídni. Původem moravský malíř figurálních obrazů, podobizen, divadelních opon a jevištních výprav, působící zejména ve Vídni.

Dívka se zrcátkem
v 39 ✕ š 24 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Mytologická scéna
olej na plátně
v 42, 5 ✕ š 52, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny