Ferdinand Kotvald

(1898 - 1980)

Narodil se 24. května 1898 ve Vyškově na Hané. Malíř v Praze. Po studiích doma i za hranicemi vystavuje. První souborná výstava v Topičově salonu v Praze roku 1938.

Bruslení na Vltavě
olej na plátně
v 89, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, rám a malba poškozeny