František Klimeš

(1871 - 1916)

Narodil se 1871 v Kaňku u Kutné Hory a zemřel v roce 1916.

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Házení mincí
olej na plátně
v 74 ✕ š 58 cm

nerámováno, malba mírně poškozena

Rozsévačka
olej na plátně
v 88 ✕ š 63 cm