Fritz Huf

(1888 - 1970)

Narodil se 14. srpna 1888 ve švýcarském Luzernu a zemřel 14. prosince 1970 v Gentilinu. Byl to švýcarský malíř.

Ženy
olej na kartonu
v 83 ✕ š 61 cm

rámováno, zaskleno