Jan Šebek

Narodil se 7. března 1890 v Praze, zemřel 15. dubna 1966 v Caparticích. Český malíř, věnující se především folkloristickým a monumentálně–historickým tématům.

Jan Šebek
olej na plátně
v 68 ✕ š 70, 5 cm

rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části protrženo