Jan Vyčítal

(1942 - 2020)

Narodil se 8. března 1942 v Praze zemřel 1. března 2020 v Praze. Český zpěvák, textař, karikaturista a autor kreslených vtipů. Byl zakládajícím členem, hlavním textařem a vedoucím skupiny Greenhorns a také autorem textů písní, které s Greenhorns zpívali Michal Tučný a Josef Šimek.

Tak s tímhletím tě, Barnabáši..
v 21 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

v 21 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

"Ne, neshodil mě!"
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jediná na světě
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

"Promiňte mi, ale před vámi jsem objímal jenom stromy!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

"Mělo mně bejt divný, že vám tak trvá se vymňouknout!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Nechci nic riskovat
v 21 ✕ š 29 cm

rámováno, zaskleno

Dle místních zvyků...
v 19 ✕ š 29 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Vyčítal chce taky jedno...
v 15, 5 ✕ š 30 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

tuš na papíře,1993
v 13, 5 ✕ š 24, 5 cm

nerámováno