Jan Vyčítal

(1942 - 2020)

Narodil se 8. března 1942 v Praze zemřel 1. března 2020 v Praze. Český zpěvák, textař, karikaturista a autor kreslených vtipů. Byl zakládajícím členem, hlavním textařem a vedoucím skupiny Greenhorns a také autorem textů písní, které s Greenhorns zpívali Michal Tučný a Josef Šimek.

Tak s tímhletím tě, Barnabáši..
v 21 ✕ š 29, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

"Promiňte mi, ale před vámi jsem objímal jenom stromy!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

"Mělo mně bejt divný, že vám tak trvá se vymňouknout!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Humoristická ilustrace
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

tuš na papíře,1993
v 13, 5 ✕ š 24, 5 cm

nerámováno

kresba na dřevě
v 13,5 ✕ š 8,5 cm

nerámováno