Jaromír Kocourek

(* 1948)

Narodil se 1948. V roce 1967 absolvoval na Škole uměleckých řemesel v Brně. Jeho učitelem byl malíř Milan Zezula, který byl jeho blízkým přítelem a kmotrem jeho synů. Ve škole se také setkal s přáteli, se kterými hrál na kytaru v hudební kapele. Hudba se promítá i do jeho obrazů. Od roku 1974 žije v Brně, kde působil v divadle a kde několikrát vystavoval své obrazy. Od roku 1992 maloval pro galeristu z Kodaně.

Pochybnosti
olej na sololitu,1987
v 25, 5 ✕ š 41 cm

rámováno