Jaroslav Věšín

(1860 - 1915)

Roztrhaná chalupa
v 36 ✕ š 26 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

Provenience: na zadní straně ověření | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno