Jindřich Příhoda

(1892 - ?)

Vodník
akvarel na papíře,1933
v 41 ✕ š 46,5 cm

Provenience: věnování autora vlevo dole | nerámováno, papír mírně poškozen

Vodník
akvarel na papíře
v 48 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno