Jiří Němec

(1960)

Narodil se 27. dubna 1960 v Praze. Je to současný výtvarný umělec a herec, který vytváří obrazy na základě pohybu zvířat, které nazývá ornagramy. Zajímá ho práce s přírodními vzorci, motivy, principy, které nechává vystoupit na povrch. Mezi lety 1978 - 1981 studoval na Lidové konzervatoři v Praze, vystavoval např. v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem nebo v Galerii města Plzeň. Žije a pracuje v obci Roztoky u Prahy.

Přelet
olej na sololitu
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno, rám mírně poškozen