Jiří Vavřina

(1944)

Malíř Jiří Vavřina se narodil 4. listopadu 1944 v Pardubicích. Vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně. V roce 1975 se ze svého rodného města přestěhoval do Hradce Králové, kde nadále působí. Mezi lety 1974 až 1997 měl řádově na 60 samostatných výstav v nejrůznějších českých a moravských městech – například v Praze, Brně, Havlíčkově Brodě či v Liberci.

Parádnice
olej na kartonu,1987
v 30 ✕ š 20 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno