Josef Šilhavý

(1891)

Narodil se 11. 12. 1891 v Litoměřicích, byl to český malíř a pedagog.

Výhled do kraje
olej na kartonu,1940
v 72 ✕ š 100 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno