Julius Singer

(1910)

V přístavu
olej na kartonu
v 35 ✕ š 62 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kampa
olej na kartonu
v 62 ✕ š 72 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, výtěžek z obrazu bude poukázán Židovské obci v Praze