Karel Klein

(1932)

Narodil se 26. prosince 1932 ve Zlonici (Kladno). Český malíř, grafik, pedagog.

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, rám a malba mírně poškozeny