Karel Šimůnek

(1869 - 1942)

Narodil se 31. srpna 1869 v Berouně, zemřel 19. července 1942 v Praze. Český akademický malíř, grafik, ilustrátor a scénograf.

Dívka v kroji
kombinovaná technika na kartonu,1938
v 32 ✕ š 28 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Dívka v kroji
v 32 ✕ š 25 cm

Bojarka
kombinovaná technika na kartonu
v 40 ✕ š 25, 5 cm