Karel Skála

(1908 - 2001)

Po mytí
olej na plátně,1943
v 80 ✕ š 60 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na kartonu
v 50 ✕ š 70 cm

Milostná noc
olej na překližce,1964
v 25, 5 ✕ š 36 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno