Martin Velíšek

(1963)

Narodil se 21. října 1963 v Duchcově. Český výtvarník, který se zabývá sklem, malbou na plátno, animovaným filmem, obaly knih a CD, fotografií, sochařstvím a interiéry. Spolupracuje se skupinou Už jsme doma a spolupracoval na filmech Fimfárum Jana Wericha a Fimfárum 2, za které získal České lvy za nejlepší výtvarné řešení a nejlepší výtvarný počin. Je také autorem osobité výtvarné výzdoby známé žižkovské hospody U vystřelenýho oka.

Fotografování
kombinovaná technika na papíře,2006
v 29, 5 ✕ š 39 cm

rámováno, zaskleno