Milada Šindlerová Vokáčová

(1923 - 2011)

Narodila se 20. ledna 1923 v Kroměříži a zemřela v roce 2011 v Praze.
V letech 1945 - 1949 studovala na AVU u prof. J. Obrovského a V. Rady. Malovala krajiny, figurální kompozice a žánrové výjevy. V letech 1970 - 1990 nemohla vystavovat. V té době se věnovala restaurování nástěnných maleb, fresek a sgrafit.

Z mistrovství světa v ledním hokeji
olej na plátně,1959
v 55 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autorky | rámováno, rám a malba mírně poškozeny